понеділок, 4 квітня 2016 р.

XXVII Спартакіада школярів міста Славутича

Вітаємо збірну команду ліцею з баскетболу за зайняте ІІ місце в другому виді змагань в залік ХХVII Спартакіади школярів міста Славутича.    З 22 по 24 березня на базі спортивного залу Славутицького ліцею відбулась першість шкіл міста з баскетболу серед команд юнаків.

З першого дня фаворитами змагань показали себе команди ЗОШ № 2 та ліцею. Тому, як наслідок, гра між цими командами в останній змагальний день набула статусу фіналу та була запеклою й цікавою. Під час першої чверті гри вдалішими були ліцеїсти й вони мали перевагу у 8 очок. Протягом другої та третьої чверті рахунок поступово вирівнявся й по-черзі вперед виходили обидві команди, але жодна з них не випереджала суперників більш ніж на два очки. На прикінці останньої чверті юнакам другої школи вдалося провести декілька результативних атак без відповіді суперників й вийти вперед в рахунку. Утримавши перевагу до кінця зустрічі, команда ЗОШ № 2 перемогла з рахунком 35 : 31 та посіла перше місце в змаганнях, другими стали учні ліцею.
   На третє місце одночасно  претендували команди першої, третьої та четвнртої шкіл, але за результатами особистих зустрічей кращими виявилися учні ЗОШ №3 -  вони треті, ЗОШ №1 - четверте місце, ЗОШ №4 - п'яте.

Отже вітаємо команду ліцею у складі:
Макарова Іллі 43 гр., Гавриліна Дмитра 43 гр., Кузьміних Костянтина 22 гр., Коробчука Олександра 43 гр., Пітіка Владислава 32 гр., Перфілова Богдана  43 гр., Бондаренко Андрія 41. та Оксюка Володимира 42 гр.
МОЛОДЦІ !!!

В загальному заліку міської Спартакіади після двох видів лідирують ЗОШ № 2 та ліцей, у них по 5 очок, другими йдуть ЗОШ № 1 та ЗОШ № 4 - по шість очок та ЗОШ № 3 - вісім очок.

Запрошуємо вболівальників на наступні змагання - волейбол серед юнаків,  відбудуться 13-15 квітня на базі спортивного залу ЗОШ №2,