Про менеПРИХОДЬКО Олег Володимирович 

1.     Дата і місце народження 04.12.1973, м.Чернігів, Україна.
2.     Освіта вища, закінчив Чернігівський державний педагогічний університет ім.Т.Г.Шевченка у 1998 за спеціальністю учитель фізичної культури.
3. Місце роботи:
з 1998  по 2004 рік - ЗОШ № 4 Славутицької міської ради Київської області;
з 2004 року  Славутицький ліцей Славутицької міської ради Київської області.
4. Стаж роботи: загальний 20 років, у тому числі педагогічний 20 років.
5. Кваліфікаційна категорія вища.
6. Звання «вчитель-методист».
7. Державні нагороди, відзнаки - Почесна грамота міського голови (2001, 2005, 2011 рр.), Грамота відділу освіти (2004 р.), Почесна грамота Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (2009 р.), Почесна грамота Київської обласної державної адміністрації (2014 р.), інше...
8. Викладаю в  10-11 класах Захист Вітчизни та у 8-11 - фізичну культуру.
9. У своїй роботі використовую особистісно-орієнтоване навчання, технологія різнорівневого навчання, ігрові технології, технології колективної взаємодії.
10. Проблеми над якими працюю
«Підготовка допризовної молоді до захисту Вітчизни та служби в армії в умовах сьогодення» на уроках Захисту Вітчизни.
«Формування силових можливостей та якостей учнів на уроках фізичної культури та в позакласній діяльності як умова вдосконалення особистості» на уроках фізичної культури.
11. Моє педагогічне кредо У кожній дитині я бачу Людину, вірю в неї, в її розум, добре серце, безкорисливість і неповторність, тому до кожної дитини намагаюся знайти індивідуальний підхід, стати не просто вчителем, а й товаришем.
      Як швидко плине час! Неначе й не було тих 18 років, коли я вперше з тривогою в серці відкрив двері школи. Бажання стати вчителем прийшло до мене ще в дитинстві. Відслуживши в  лавах Збройних Сил, закінчивши вищий навчальний заклад, розпочав свою трудову біографію вчителем фізичного виховання в ЗОШ № 4 м.Славутича, а  останні 12 років працюю в ліцеї. Завжди пам'ятаю, що мої учні – найдивовижніший витвір природи і кожен з них повинен пізнати себе, а кожному з них я зможу допомогти вирости гідними громадянами, патріотами свої країни, готовими захищати її незалежність та суверенітет. Подумки перегортаючи сторінки своєї педагогічної біографії, з вдячністю згадую всіх, хто допоміг стати фахівцем, помітив риси педагога, організатора. Намагаюся завжди йти в ногу з сьогоденням, запроваджувати нове, вибираючи з нього цінне та корисне.12. Посилання на блог http://olegprihodko73.blogspot.com/
13. Система роботи над методичною проблемою з предмету "Захист Вітчизни"


14. Електронна пошта: Olegprihodko73@gmail.com

15. Моє портфоліо ...

16. Навчальна діяльність (презентація)


Немає коментарів:

Опублікувати коментар