середу, 6 квітня 2016 р.

Новини спорту

Біатлоніст Сергій Семенов – найкращий спортсмен березня  в Україні
Біатлоніст Сергій Семенов – найкращий спортсмен березня в Україні

За підсумками спортивного березня Національний олімпійський комітет України визнав найкращим спортсменом місяця бронзового призера чемпіонату світу з біатлону Сергія Семенова. Його наставник та батько Олександр Семенов став найкращим тренером першого весняного місяця.
    Високого звання НОК Сергій удостоєний за прекрасний виступ на чемпіонаті світу в норвезькому Холменколлені.
    Він блискуче провів спринтерську гонку на 10 км та зумів піднятися на третю сходинку п'єдесталу пошани, здобувши першу в своїй кар'єрі медаль світової першості. Ця «бронза» стала найвищим досягненням серед українських спортсменів в олімпійських номерах програми в березні.
   Відзначимо, Сергій Семенов вдруге стає найкращим спортсменом місяця в Україні. Вперше отримання подібного визнання Олімпійського комітету талановитий біатлоніст святкував у січні 2015 року.