понеділок, 18 квітня 2016 р.

Новини спроту

noc-ukr.org
Валентина Семеренко і Жан Беленюк визнані кращими спортсменами України 2015 рокуУ Києві відбулася церемонія вручення всеукраїнської премії «Герої спортивного року», за підсумками якої кращими спортсменами 2015-го були визнані Валентина Семеренко та Жан Беленюк.

Обидва лауреати ставали чемпіонами світу у минулому році.

Біатлоністка Семеренко в 2015-му році стала чемпіонкою світу в мас-старті, а також завоювала "бронзу" світової першості в спринті. Крім того, вона завоювала золото чемпіонки Європи в естафеті. Семеренко також є Олімпійською чемпіонкою Сочі-2014 в естафеті.

Валентина Семеренко – найкраща спортсменка грудня в Україні
У свою чергу, борець греко-римського стилю Беленюк в 2015-му став чемпіоном світу, а на історичних перших Європейських іграх в Баку завоював срібло. Найсильнішим на континенті він ставав за підсумками чемпіонату Європи в 2014-му, а також вже нинішньому 2016-му році.

 

Кращим тренером року був визнаний Геннадій Сартинский (наставник чемпіона світу і Європи зі спортивної гімнастики Олега Верняєва), а в номінації «Відкриття року» переміг чемпіон світу з сучасного п'ятиборства Павло Тимощенко.

«Герої спортивного року» — щорічна премія, організована Національним олімпійським комітетом і Міністерством молоді і спорту, яка присуджується спортсменам і тренерам за внесок у розвиток вітчизняного спорту. Багаторазовими лауреатами премії є гімнастка Ганна Безсонова, фехтувальниці Олена Хомрова та Галина Пундик, боксер Василь Ломаченко. Максимальна кількість нагород отримала фехтувальниця Ольга Харлан.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар