пʼятницю, 25 листопада 2016 р.

Спартакіада школярів

В спортивному залі ЗОШ № 1 22. 11. 2016 змаганнями з волейболу серед діват розпочалась ХХVIII Спартакіада школярів м. Славутича. Початку змагань передувало  урочисте відкриття Спартакіади.З вітальним словом виступили начальник управління освіти і науки Славутицької міської ради Швець Н. П. та головний спеціаліст відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради Ступа О. Д.

Змагання традиційно проходили в запеклій боротьбі й до останньго дня на розподіл місць в чільній трійці претендували три команди, які й вирішили долю нагород. У підсумку місця   розподілились таким чином:

І місце   в нелегких зустрічах та завдяки стійкому психологічному стуну вибороли дівчата - ЗОШ №2;

ІІ місце посіли переможці минулорічних змагань - ЗОШ № 4;

ІІІ місце у господарів майданчику - ЗОШ № 1;

Дівчата ліцею нав'язавши боротьбу переможцю та призерам, вигравши перші сети не зуміли утримати переваги й посіли лише 4 місце;

І 5 місце - ЗОШ №3.

Наступними боротьбу продовжать хлопці. Вже 20 грудня вони також змагатимуться з волейболу на базі спортивного залу Славутицького ліцею. Запрошую вболівальників підтримати учасників змагань.